Prawo wekslowe

Jesteś osobą, której doręczono nakaz zapłaty wydany w postępowaniu z weksla? Chcesz złożyć zarzuty od nakazu zapłaty? Zadzwoń do nas. Wstępna konsultacja jest bezpłatna.


Prowadzisz przedsiębiorstwo handlowe lub produkcyjne? Chcesz zorganizować proces zabezpieczania płatności za pomocą weksli? Napisz do nas. Pomożemy Ci wprowadzić odpowiednie procedury i będziemy nadzorować ich realizację.


Twój nielojalny kontrahent wypełnił weksel in blanco niezgodnie z deklaracją wekslową? Zadzwoń do nas. Pomożemy Ci przygotować zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i będziemy Cię reprezentować w sądzie karnym.


Sąsiad poprosił Cię o pożyczkę? Chcesz zabezpieczyć jej spłatę? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

Komornik ściągnął pieniądze z Twojego rachunku bankowego? Zajął Ci towar? Skontaktuj z nami! Razem spróbujemy wstrzymać wykonalność nakazu zapłaty oraz zrestrukturyzować obciążenia związane z zabezpieczeniem powództwa.


Jesteś prawnikiem, którego klient poprosił o przygotowania weksla? Boisz się zrobić to sam? Masz rację. Dobrze Cię rozumiemy! Zadzwoń do nas.


Chcesz wnieść powództwo w oparciu o weksel? Nie chcesz, aby Twój dłużnik wyczyścił konto i ukrył towar? Napisz do nas! Opracujemy strategię i będziemy Cię reprezentować w sądzie.

Back to top button